Español
Registra’t Iniciar sessió
Menu Buscar
Cercador de l’Hemeroteca
Segre Segre Premium

Qui Som

PRESIDENT
 

Robert Serentill Utgés
presidencia@segre.com

DIRECTOR EXECUTIU
 

Juan Cal Sánchez
jcal@segre.com

DIRECTOR DE REDACCIÓ
 

Santiago Costa Miranda
scosta@segre.com

DIRECTOR COMERCIAL
 

Josep Pon Botarda
jpon@gps.segre.com

CAP D'ADMINISTRACIÓ
 

Eva Miranda i Cos
emiranda@segre.com

CAP DE REL. EXTERNES
 

Rosa Reig Crusells
rreig@segre.com

RECURSOS HUMANS
 

Santi Sans Mir
ssans@segre.com
Logo Grupo segre
Grupo Segre


Carrer del Riu, 6
25007 LLEIDA

Tel. 973 248000
Fax. 973 246031
comunicacio@segre.com
 


 

 



Logo Grupo segre
Grupo Segre





RESPONSABLE 'SEGRE.COM'
 




Carles Diaz Perera
cdiaz@segre.com

RESPONSABLE 'CERCLE'
 

Maria Terré i Guillaumet
mterre@segre.com

RESPONSABLE TÈCNIC
 

Ferran Perdrix Sapiña
fperdrix@segre.com







 


DIRECTOR DE REDACCIÓ
 


Santiago Costa Miranda
scosta@segre.com

SUBDIRECTORS
 

Joan Miras Muntadas
jmiras@segre.com

Anna Gómez i Marsol
agomez@segre.com

Glòria Farré Lorente
gfarre@segre.com

REDACTORS EN CAP
 

José Carlos Miranda Ester
jcmiranda@segre.com

Joan Martí Alegret
jmarti@segre.com

SECCIONS
 

Lleonard Delshams Valdés
[fotografia]
leo@segre.com

Anna Barcala Sirvent
[disseny]
abarcala@segre.com

José C. Monge Clemente
[esports]
jcmonge@segre.com

Josep Grau Santesmasses
[societat]
jgrau@segre.com

Eva Martínez Muruaga
[economia]
emartinez@segre.com

Albert Samper Ros
[edició en català]
asamper@segre.com

 
Logo Grupo segre
Grupo Segre



 


Logo Lleida TV
Lleida TV







SUBDIRECTOR
 






Santi Roig Larregula
sroig@segre.com

CAP D'INFORMATIUS
 

Ares Escribà Cruells
aescriba@segre.com

CAP DE CONTINGUTS
 

Òscar Fernández Sánchez
ofernandez@segre.com


 
Redacció i administració

Carrer del Riu, 6
25007 LLEIDA
Tel. 973 248000
Fax. 973 246031
redaccio@segre.com
subscripcions@segre.com


Club del suscriptor
Tel. 973 248008
clubsubscriptor@segre.com

Gestió publicitat

CAP DE PUBLICITAT

Josep Pon i Botarda
jpon@gps.segre.com
 

Carrer Vila Antònia, 6
25007 LLEIDA
Tel. 973 248000
Fax. 973 229076

 

Lerigraf

GERENT D'IMPRESSIÓ

Antonio Herrera Dorado
aherrera@segre.com
web de Lerigraf
 

Carrer de la Premsa, 2
25660 Alcoletge
Tel. 973 196600
Fax. 973 197001

Dip. Legal: L-1057-1997

Delegacions

TÀRREGA
 

Delegat:
Xavier Santesmasses
tarrega@segre.com

Governador Padules, 2
Tel. 973 310414

LA SEU D'URGELL
 

Corresponsal:
Cynthia Sans
laseu@segre.com

Avinguda Pau Claris, 8 entresol
Tel. 973 360202

MOLLERUSSA
 

Corresponsal:
Joan Gòmez
mollerussa@segre.com

Avinguda del Canal, 7
Tel. 973 603772
Segre
© SEGRE Carrer del Riu, nº 6, 25007, Lleida Telèfon: 973.24.80.00 Fax: 973.24.60.31 email: redaccio@segre.com
Segre Segre